کپسول چیست (راهنما)

 

 

 

 

 

 

کپسول های فارسی شیوه جدیدی در ارایه خدمات مبتنی بر وب در دنیای مجازی و در زمینه لوکالیزیشن و بازیهای برگردان به فارسی است که توسط مجموعه دارینوس ابداع شده است.

در این روش کاربران در فرایندی ساده، ارزان و جذاب بازیهای نصب شده بروی رایانه خود را به نسخه فارسی تبدیل می کنند.

برای استفاده از خدمات دارینوس در قالب کپسول های فارسی دارینوس به نکات زیر توجه کنید.

موارد لازم :

1- نسخه زبان اصلی بازی که نصب شده و بدون مشکل قابل اجرا باشد.

2- آخرین نسخه از نرم افزار سرنگ دارینوس

این نرم افزار بصورت رایگان قابل دریافت از سایت دارینوس می باشد.

3- اکانت DPC شامل یک "شناسه" و یک "کلمه عبور" و یک "سریال"

اکانت های فارسی ساز دارینوس را از دو سامانه زیر می توانید تهیه کنید.

 سامانه عرضه محصولات مجازی دارینوس

 (مناسب برای خرید های سریع و بدون ثبت نام و تک محصول، در هر فرایند خرید تنها قادر به خرید یک کپسول هستید. اطلاعات کپسول خریداری شده پس از اتمام فرایند خرید نمایش داده شده و همچنین به نشانی ایمیلی که به هنگام خرید ثبت کرده اید نیز ارسال می شود)

 فروشگاه وِیژه کپسول های فارسی دارینوس 

(مناسب برای خرید چند کپسول در یک فرایند خرید، با ثبت نام می توانید اطلاعات اکانت های خریداری شده را بصورت دائمی در پروفایل خود داشته باشید. اطلاعات اکانت خریداری شده پس از اتمام فرایند خرید به ایمیل خریدار ارسال شده و در پروفایل وی نیز ثبت می گردد)

 

 

 

توضیحات:

- هر اکانت DPC قابل اجرا بروی تنها یک سیستم سخت افزاری اما به تعداد دفعات نامحدود می باشد. این بدان معنی است که اگر به هر دلیل بازی مربوطه را مجددا" بروی سیستم خود نصب می کنید با همان اکانت قبلی می توانید از کپسول فارسی آن استفاده کنید.

- قبل از آغاز فرایند تزریق وسایل غیر ضروری را از رایانه خود جدا کنید. فلش دیسک ها، موبایل و یا هر ابزار دیگری که از طریق پورت های مختلف به رایانه شما متصل باشند به عنوان جزیی از سخت افزار شما محسوب می شوند.

- نرم افزار سرنگ به گونه ایی طراحی شده است که اگر به هر دلیل فرایند تزریق متوقف شده و نیمه کاره بماند در نوبت بعد، روند تزریق ادامه می یابد.  به هنگام تزریق کپسول و در هر  زمان دلخواه می توانید آنرا قطع کرده و در زمان دیگری آنرا ادامه دهید.

 

 

فرایند تزریق :

1- از صحت و قابلیت اجرای نسخه زبان اصلی بازی اطمینان حاصل کنید.

2- از اتصال به شبکه اینترنت اطمینان داشته باشید.

3-  اطمینان حاصل کنید که بازی مربوطه در حال اجرا نمی باشد.

4- نرم افزار سرنگ دارینوس را اجرا کنید.

5- با استفاده شناسه کاربری و کلمه عبور اکانت خود وارد شوید.

6- نام؛ ایمیل و یک شماره موبایل جهت ثبت اکانت به نام شما و استفاده از خدمات جانبی وارد کنید.

دارینوس این اطلاعات را جهت مالکیت اکانت به رسمیت می شناسد.

7- در این مرحله نرم افزار سرنگ دارینوس بصورت خودکار بازی را بروی رایانه شما پیدا کرده و فرایند تزریق آغاز می شود. اگر به هر دلیل موفق به یافتن بازی نشود از شما می خواهد که نشانی فایل اجرایی بازی را مشخص کنید.

8- در این مرحله تزریق آغاز می شود. دو نوار سبز رنگ به هنگام تزریق دیده می شود که یکی کل فرایند تزریق و دیگری روند تزریق در آخرین اتصال را نشان می دهد.

 

 

نتیجه :

پس از پایان فرایند تزریق و دریافت پیغامی مبنی بر اتمام آن، بازی مربوطه را اجرا نموده و از تجربه نسخه فارسی دارینوس لذت ببرید.